adapter piece, diam. 150x1,5 mm
KMH item number
1512147
steel DC01, galvanized
adapter piece, diam. 150x1,5 mm, steel DC01, galvanized
| Remark | measurements for 2 mm piping |
|---|---|
| dimensions a | 50 mm |
| dimensions b | 6 mm |
| dimensions c | 35 mm |
| dimensions dlw | 149 mm |
| dimensions dlw1 | 160 mm |
| dimensions e | 200 mm |
| dimensions f | 11,5 mm |
| dimensions g | 8 |
| coating | galvanized |
| grounding lug | no |
| material | DC01 |
| nominal width | 150 |
| material thickness | 1,5 mm |
| conductivity | yes |
| Commodity statistical number | 7307 99 80 |
| weight in kg | 0,9800 |
| Remark | mistakes and amendments reserved |


