airflow regulator gate, diam. 200x1,5 mm
KMH item number
2011077e
steel DC01, powder coated (RAL 7032), with earthing lugs
airflow regulator gate, diam. 200x1,5 mm, steel DC01, powder coated inside and outside (RAL 7032), with earthing lugs
| Remark | measurements for 2 mm piping |
|---|---|
| dimensions a | 70 mm |
| dimensions b | 335 mm |
| dimensions dlw | 199 mm |
| dimensions dn | 200 mm |
| coating | powder coated |
| activity | manually operated |
| grounding lug | yes |
| material | DC01 |
| nominal width | 200 |
| material thickness | 1,5 mm |
| conductivity | yes |
| Commodity statistical number | 8481 80 63 |
| weight in kg | 3,4000 |
| Remark | mistakes and amendments reserved |


