bagging spout, diam. 100x1,5 mm
KMH item number
1017082e
stainless steel 1.4571, blasted, with earthing lugs
bagging spout, diam. 100x1,5 mm, stainless steel 1.4571, blasted, with earthing lugs
| Remark | measurements for 2 mm piping |
|---|---|
| dimensions a | 115 mm |
| dimensions b | 275 mm |
| dimensions c | 295 mm |
| dimensions dlw | 99 mm |
| dimensions dn | 100 mm |
| coating | blasted |
| grounding lug | yes |
| material | 1.4571 |
| nominal width | 100 |
| material thickness | 1,5 mm |
| conductivity | yes |
| Commodity statistical number | 7307 29 80 |
| weight in kg | 0,0000 |
| Remark | mistakes and amendments reserved |


