cone piece, diam. 175/224x2 mm
KMH item number
1720048e
steel DC01, no coating, with earthing lugs
cone piece, diam. 175/224x2 mm, steel DC01, no coating, with earthing lugs
| Remark | measurements for 2 mm piping |
|---|---|
| dimensions a | 100 mm |
| dimensions dlw | 174 mm |
| dimensions dlw1 | 219 mm |
| coating | none |
| grounding lug | yes |
| material | DC01 |
| nominal width | 175,224 |
| material thickness | 2 mm |
| conductivity | yes |
| Commodity statistical number | 7307 99 80 |
| weight in kg | 1,1000 |
| Remark | mistakes and amendments reserved |


