flange for insertible pipe, diam. 630/628
KMH item number
z1017165
similar T2 (DIN 24154), steel DC01, galvanized
flange for insertible pipe, diam. 630/628, similar T2 (DIN 24154), steel DC01, galvanized
| dimensions b | 8 mm |
|---|---|
| dimensions c | 50 mm |
| dimensions dlw | 634 mm |
| dimensions dn | 630 mm |
| dimensions e | 698 mm |
| dimensions f | 14 mm |
| dimensions g | 16 mm |
| coating | galvanized |
| material | DC01 |
| nominal width | 630 |
| material thickness | 8 mm |
| flange | Flansch T2 |
| Commodity statistical number | 7307 91 00 |


