flange for insertible pipe, diam. 630/628
KMH item number
z1115307
similar T2 (DIN 24154), stainless steel 1.4301, blasted
flange for insertible pipe, diam. 630/628, similar T2 (DIN 24154), stainless steel 1.4301, blasted
| dimensions b | 8 mm |
|---|---|
| dimensions c | 50 mm |
| dimensions dlw | 634 mm |
| dimensions dn | 630 mm |
| dimensions e | 698 mm |
| dimensions f | 14 mm |
| dimensions g | 16 mm |
| coating | blasted |
| material | 1.4301 |
| nominal width | 630 |
| material thickness | 8 mm |
| flange | Flansch T2 |
| Commodity statistical number | 7307 21 00 |


