inspection pipe, diam. 150x1,5 mm
KMH item number
1513043e
stainless steel 1.4301, blasted, with earthing lugs
inspection pipe, diam. 150x1,5 mm, stainless steel 1.4301, blasted, with earthing lugs
| Remark | measurements for 2 mm piping |
|---|---|
| dimensions a | 200 mm |
| dimensions b | 115 mm |
| dimensions dlw | 149 mm |
| dimensions dn | 150 mm |
| coating | blasted |
| grounding lug | yes |
| material | 1.4301 |
| nominal width | 150 |
| material thickness | 1,5 mm |
| conductivity | yes |
| Commodity statistical number | 7306 40 20 |
| weight in kg | 1,6700 |
| Remark | mistakes and amendments reserved |


