pipe, diam. 560x2 mm
KMH item number
5623004
200 mm lang, stainless steel 1.4301, blasted
welded pipe, diam. 560x2 mm, 200 mm lang, stainless steel 1.4301, blasted
| Remark | measurements for 2 mm piping |
|---|---|
| coating | blasted |
| grounding lug | no |
| length | 200 mm |
| material | 1.4301 |
| nominal width | 560 |
| material thickness | 2 mm |
| conductivity | yes |
| Commodity statistical number | 7306 40 20 |
| weight in kg | 5,5200 |
| Remark | mistakes and amendments reserved |


