pipe regulator gate, diam. 150x2 mm
KMH item number
1520079
steel DC01, no coating
pipe regulator gate, diam. 150x2 mm, steel DC01, no coating
| Remark | measurements for 2 mm piping |
|---|---|
| dimensions a | 70 mm |
| dimensions b | 150 mm |
| dimensions dlw | 149 mm |
| dimensions dn | 150 mm |
| coating | none |
| activity | manually operated |
| grounding lug | no |
| material | DC01 |
| nominal width | 150 |
| material thickness | 2 mm |
| conductivity | yes |
| Commodity statistical number | 8481 80 63 |
| weight in kg | 2,2500 |
| Remark | mistakes and amendments reserved |


