segment 15°, diam. 200x1,5 mm
KMH item number
2010026
steel DC01, no coating
segment 15°, diam. 200x1,5 mm, steel DC01, no coating
| Remark | measurements for 2 mm piping |
|---|---|
| dimensions dlw | 199 mm |
| dimensions dn | 200 mm |
| dimensions r | 270 mm |
| coating | none |
| grounding lug | no |
| degree | 15 ° |
| material | DC01 |
| nominal width | 200 |
| radius | R=D |
| material thickness | 1,5 mm |
| conductivity | yes |
| Commodity statistical number | 7307 99 80 |
| weight in kg | 0,6500 |
| Remark | mistakes and amendments reserved |


